Klíčové služby

Výroba klíčů

Výroba klíčů

Vyhotovujeme klíče dozické, tvarové, schránkové, důlkové, trezorové, nábytkové, k cylindrickým vložkám, vratové a klíče, ke kterým je potřeba bezpečnostní karta k jejich výrobě. Máme nepřeberné množství klíčů skladem a vyrobíme na počkání.

Nouzové otevírání zámků

Nouzové otevírání

Zabouchli jste si dveře a klíče nechali v bytě? Zamklo se vám auto a klíče zůstaly v zapalování? Zalomili jste klíč ve vložce při odchodu? Nejdou vám otevřít dveře, i když máte klíče u sebe? Ztratili jste klíče od dveří? Otevíráme auta, byty a domy NONSTOP.

Cylindrická vložka a součástky

Cylindrické vložky

Máme na skladě různé typy vložek, které se liší rozměrem, provedením, bezpečnostní třídou a výrobcem. Nabízíme sestavení vložky podle přineseného klíče, vložky s knoflíkem, vložky s prostupovou spojkou, jednostranné a oboustranné vložky, vložky na jeden klíč.

Vložka s knoflíkem – z venku dveře odemkneme klíčem a zevnitř máme knoflík k zamčení dveří, nehrozí riziko zastrčených klíčů ve dveřích při odchodu z bytu.

Vložka s prostupovou spojkou – uvnitř cylindrické vložky se nachází spojka, která umožňuje odemknutí dveří, i když jsou klíče zastrčené ve vložce při odchodu z bytu.

Cylindrické vložky se vyrábí ve 4 bezpečnostních třídách:

1. bezpečnostní třída (základní ochrana)
Vhodné do branky a tam, kde není potřeba vyšší zabezpečení.
2. bezpečnostní třída (dostatečná ochrana)
3. bezpečnostní třída  (vysoká ochrana)
Vhodné do bytových objektů.
4. bezpečnostní třída (velmi vysoká ochrana)
Vhodné na zabezpečení důležitých objektů.

SGHK – systém generálního a hlavního klíče

SGHK – systém generálního a hlavního klíče

Jednotlivec dostane určitý klíč, kterým odemkne vložky, do kterých mu majitel systému umožní přístup a zároveň neodemkne vložky, kam přístup nemá.

Výhodou tohoto systému je zúžení svazku klíčů a přehled v klíčovém hospodářství. Vhodné pro firmy, školy, hotely, administrativní budovy, sportovní kluby, ubytovny atd.

Po konzultaci s budoucím majitelem nového systému a doladění přístupových práv jednotlivých klíčů, zaměříme rozměry vložek, vyrobíme dle požadavků a namontujeme do určených dveří. Následně provádíme servis a případné rozšíření SGHK.

Zámky a kování

Zámky a kování

V našem sortimentu jsou veliká množství zámků do interiérových, PVC, Al, dřevěných a dalších dveří. Je mnoho rozměrů, které je potřeba znát pro správný výběr zámku. Je lepší vzít starý zámek s sebou a my vám poradíme s výběrem. Zabýváme se také opravami a výměnami zámků.

Také disponujeme širokým výběrem dveřního kování. Od interiérového až po bezpečnostní v různých provedeních a barvách.

Výroba klíčů

Gravírování

Na moderním CNC gravírovacím stroji jsme schopni vygravírovat různé jmenovky na dveře, schránky, štítky pro psy, upomínkové destičky atd. Maximální pracovní prostor na stroji je 100×100 mm, ve kterém je možno pracovat. Gravírujeme různé tvary destiček a různé druhy písmen.

Řezání trezorového klíče

Trezory

Provádíme otevírání, servis, prodej a montáž trezorů. Restaurujeme starožitné trezory. V prodejně máme různé typy trezorů a sejfů. Vyrábíme trezorové klíče. Opravujeme a měníme trezorové zámky.

Výroba klíčů

Další sortiment

Elektronické přístupové systémy – díky moderním technologiím můžete dveře ovládat pomocí mobilu, dálkového ovladače, čipu, otisku prstu nebo zadáním kódu na bezdrátové klávesnici.

Visací zámky, schránkové zámky, moto zámky, přívěšky na klíče, kroužky na klíče, popisky, mazadla na zámky

A další zboží…

Napište nám, co potřebujete!